catawbas کودکان تحقیقات رادیکال بلوغ زودرس

catawbas: کودکان تحقیقات رادیکال بلوغ زودرس تاثیر گذار خبر علم و تکنولوژی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از بحران مالی پرسپولیس تا قعرنشینی استقلال با علی اکبر طاهری / مدیرعامل پرسپولیس

مدیرعامل پرسپولیس به تشریح شرایط این باشگاه، اوضاع درآمدزایی و پرداخت بدهی‌ها و همچنین شرایط تیم رقیب پرداخت. 

از بحران مالی پرسپولیس تا قعرنشینی استقلال با علی اکبر طاهری / مدیرعامل پرسپولیس

مدیرعامل پرسپولیس : از بحران مالی پرسپولیس تا قعرنشینی استقلال با علی اکبر طاهری

عبارات مهم : پرسپولیس

مدیرعامل پرسپولیس به تشریح شرایط این باشگاه، اوضاع درآمدزایی و پرداخت بدهی ها و همچنین شرایط تیم رقیب پرداخت.

علی اکبر طاهری در گفت وگو با ایلنا در خصوص اسپانسر تازه پرسپولیس اظهار داشت: ما با اپراتور قرارداد بستیم که کارهای جاری مان را پیش ببریم. در کارهای جاری ما پرداخت حقوق، دستمزد بازیکنان و کادرفنی، اسکان و سفرهای تیم که مشمول بر هتل، ترانسفر و پرواز می شود را داریم. اکنون ولی باید از اینها بزنیم تا بدهی های قدیمی صاف شود. عدد این بدهی ها آنقدر بزرگ است که به شدت متاثر هستیم. با این حال پرداخت هزینه های جاری ما را دچار کمبود بودجه می کند.

از بحران مالی پرسپولیس تا قعرنشینی استقلال با علی اکبر طاهری / مدیرعامل پرسپولیس

وی افزود: مشکلی که ما از الان به شدت با آن درگیر هستیم و باید تا یک ماه آینده هیچ هزینه ای نداشته باشیم مربوط به بدهی هایی است که کلوب را ترساندن می کند ولی مگر می شود هیچ خرجی جهت کلوب نکرد خصوصاً تیمی که اکنون درگیر مسابقه های حساس و می توان نام آن را ملی گذاشت، است؟ همه انتظار دارند تیم برنده شود و ما نیز تعهداتی به بازیکنان داریم. به این پرسشها باید اکنون توجه خاص شود.

مدیرعامل پرسپولیس در ادامه با اشاره به کمک مالی هواداران گفت: دست هواداران واقعاً درد نکند و دست تک تک آنها را می بوسم و تقدیر می کنم که رقم خوبی تقدیم کلوب کردند و ما نیز آن را اعلام کردیم. ولی عدد بدهی ها خیلی بالاتر از این حرف ها است و حدود 20 برابر این عدد است و باید به شکلی فراهم شود.

مدیرعامل پرسپولیس به تشریح شرایط این باشگاه، اوضاع درآمدزایی و پرداخت بدهی‌ها و همچنین شرایط تیم رقیب پرداخت. 

طاهری با اشاره به کمک های مالی دولت عنوان کرد: ما با مسئولین در حال مشورت هستیم؛ وزارتخانه که بودجه ای جهت ما ندارد ولی انشاالله از طریق هیات دولت کمک کند. باید همه کمک کنند از رسانه تا هوادار و دولت و… آیا که اکنون موقعیت پرسپولیس حساس هست. تیمی که این همه علاقه مند و شور و شوق ایجاد کرده و با یک تساوی ارزشمند امید را شکل داده نیازمند حمایت زیاد جهت تمرکز در میادین بین المللی است.

وی افزود: درست است که وزارت محترم ورزش به بخش فوتبال توجه دارد ولی این توجه زمانی نمود پیدا می کند که تبدیل به عدد و رقم و منتهی به تامین بودجه شود و ما بتوانیم از بعد این هزینه ها بر بیاییم. آیا که عدد واقعاً از دست ما خارج شده است و ما تمام زورمان را جهت تامین بودجه جاری و پرداخت بخشی از بدهی ها انجام داده ایم.

مدیرعامل پرسپولیس با اشاره به پرونده بدهی این کلوب به کادرفنی ژوزه اظهار داشت: دستیاران مانوئل ژوزه بالای 400 هزار یورو طلبکار بودند و این طلب جهت خود ژوزه اصلاً عدد ثابتی نیست. طبق آخرین محاسباتی که داشتیم بالای یک میلیون و 200 هزار یورو بوده که البته همانطور که گفتم این بدهی روزشمار است و من باید بگویم منظورتان از طلب ژوزه الان است یا الان! (خنده) وکیل او نیز خیلی به قول معروف مته به خشاش می گذارد و متاسفانه جهت توافق روی اقساطی کردن پرداخت ما راه نمی آید.

از بحران مالی پرسپولیس تا قعرنشینی استقلال با علی اکبر طاهری / مدیرعامل پرسپولیس

طاهری با اشاره به عوض کردن اسپانسر کلوب و عوض کردن شرایط مالی تیم با این اتفاق گفت: عوض کردن اسپانسر نیز با توجه به اینکه ما همانطور که گفتم هزینه های جاری و بدهی های گذشته مان پر نوسان است هنوز به عدد مورد نیاز نرسیده ایم. در ثانی ما باید خودمان راه بیفتیم دنبال سیستم های تازه جهت کسب درآمد زیاد باشگاه. به طور مثال باید دنبال ارزش افزوده و سیستم وصل را انجام دهیم تا بتوانیم جهت کلوب درآمدزایی داشته باشیم. چیزی که در یکی دو سال اخیر در گذشته زیاد روی آن کار نشده است و ما به دنبال این هستیم تا آن را فعال تر کنیم و سهام بیشتری را خود کلوب در این قضیه بگذارد تا درآمدها بالاتر رود. با این حال همه این پرسشها باعث می شود تا در شرایط فعلی کفاف هزینه های جاری کلوب صورت گیرد چراکه این کلوب هزینه های بالایی دارد.

وی در مورد گرفتن تسهیلات جهت پرداخت بدهی ها پرسپولیس خاطرنشان کرد: در بحث تسهیلات و اینکه می گویید با توجه به قراردادمان با بانک کوثر آیا از آنها وام جهت این پرداخت صورت نمی گیرد باید بگویم ارگان های دولتی محدودیت های خاص خود را دارند ولی در این بخش هم ما مشورت کرده ایم ولی هنوز جوابی نگرفته ایم. شما هر بحث اقتصادی و درآمدزایی که جهت این کلوب پیشنهاد داشته باشید را ما پیش از این دنبال کرده ایم ولی همانطور که گفتم بدهی های سابق امان کلوب را بریده است.

مدیرعامل پرسپولیس به تشریح شرایط این باشگاه، اوضاع درآمدزایی و پرداخت بدهی‌ها و همچنین شرایط تیم رقیب پرداخت. 

مدیرعامل سرخپوشان با اشاره به بحث حق پخش و همکاری صداوسیما با این کلوب عنوان کرد: صداوسیما بایستی یاری کند ولی انتظاری که ما از آنها داریم برآورده نشد. آنها می توانند حداقل با یک خبررسانی خوب کلی از تحریم بودجه ما و تامین منابع ما را انجام دهد. شما همین بلیت فروشی را ببینید چقدر جنجال ساختند. چند سال است که روی حق پخش بحث داریم و هیچی گیرمان نیامد. باید تفکر را کلاً عوض کنیم و باید کمک کنیم درآمدها زیاد شود ولی ما اکنون داریم روی همان عددهای قبلی دعوا می کنیم. اشکال کار همین است و رویکرد روی درآمدها باید عوض شود. همه می خواهند سوار این اندک درآمد شوند. نه! درآمد خوبی از همین تبلیغات و غیره در می آید و باید حق کلوب ها در آن دیده شود.

طاهری با اشاره به اوضاع پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا افزود: با زحمتی که فرزند ها و تیم فنی برانکو می کشند همه ما کاملاً خوشبین به افزایش هستیم.

از بحران مالی پرسپولیس تا قعرنشینی استقلال با علی اکبر طاهری / مدیرعامل پرسپولیس

وی در مورد شرایط استقلال و اینکه خوش شانس است جای افتخاری نیست عنوان کرد: اینکه می پرسید خوشحال و خوش شانس هستم که جای افتخاری و مدیریت استقلال نیستم از آن پرسش های سیاسی است که به دنبال تیتر هستید و دنبال کارهای ژورنالیستی با من هستید. ما هم در گذشته این شرایط را در جدول و نتیجه گیری پشت سر گذاشتیم. ما در آن وقت توکل به خدا کردیم و بعد از آن هم زحماتی که کشیده می شد هم در بخش فنی و در جمع بازیکنان و کادرفنی و هم کارشناسان که متفق القول از عملکرد مثبت فنی تیم صحبت می کردند باعث می شد ما امیدوار باشیم و اعتقاد و ایمان هواداران به تیم را هم نباید فراموش کرد. جواب این اعتماد و ایمان را هم در نهایت گرفتیم. هواداران واقعاً جهت ما سنگ تمام گذاشتند و پای تیم ایستادند که حاصل آن نتیجه های کنونی تیم است.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد بحث بلیت فروشی و تعامل با شرکت لیگ گفت: شرکت لیگ هم به مسئله خورده و حسابشان مسدود هست. البته ما در خصوص بلیت فروشی به نتیجه های مثبتی رسیده ایم و در این هفته نیز جلسه ای خواهیم داشت تا خودمان مستقیماً کار را به دست بگیریم. جهت پشت سر گذاشتن بحران بزرگ مالی پرسپولیس هم باید تلاش و تلاش خودمان را بکنیم و خدا هم اگر خدا بخواهد برکت را جهت پرسپولیس قرار دهد.

واژه های کلیدی: پرسپولیس | شرایط مالی | علی اکبر طاهری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz