catawbas کودکان تحقیقات رادیکال بلوغ زودرس

catawbas: کودکان تحقیقات رادیکال بلوغ زودرس تاثیر گذار خبر علم و تکنولوژی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری بی حاصل ترها پرسروصداترند

در همان دورانی که هنوز می شد بعد از نامش لقب جوان را آورد، شاید ورق زندگی هنری اش با تصنیف « نام جاوید وطن» برگشت. این تصنیف قشنگ بر اساس کاری از موسیولومر ساخ

بی حاصل ترها پرسروصداترند

بی حاصل ترها پرسروصداترند

عبارات مهم : ایران

در همان دورانی که هنوز می شد بعد از نامش لقب جوان را آورد، شاید ورق زندگی هنری اش با تصنیف « نام جاوید وطن» برگشت. این تصنیف قشنگ بر اساس کاری از موسیولومر ساخته شد و اثری بود از پیمان سلطانی. به قول شهرام ناظری شوالیه موسیقی کشور عزیزمان ایران خواندن «نام جاوید وطن»، قسمت همان خواننده جوان شد و الحقوالانصاف از بعد اجرایش خوب برآمد. از همانجا بود که کشور عزیزمان ایران صدای خواننده ای جوان را جهت فریاد کشیدن نامش گزینش کرد نه تنها جهت تصنیف پیمان سلطانی که جهت سال ها و شاید تا آخر عمر هنری سالار عقیلی!

«وطنم ای شکوه پابرجا»، «تبریز در مه»، «جان من فدای ایران»، «ابریشم و آهن»، «ایران سربلند، «ایران زمین»، «مهر ایران»، «سمفونی خلیج فارس» فقط تعدادی از آثار است که با نام صدای سالار عقیلی به ملی میهنی موسوم شدند؛ خواننده ای که نه نام فامیلش او را به جلو برد، نه پارتی و رانت داشت و نه دور زدن ها به یاری اش آمد. عقیلی تنهای تنها بود از همان روزی که وارد میدان سخت موسیقی ایرانی شد.

بی حاصل ترها پرسروصداترند

از آن وقت که هنرستانی بود فهمید دلداده موسیقی کشور عزیزمان ایران زمین شده است هست، از همان دوران مدام تلاش کرد، سال ها به آلبوم ها و کنسرت هایش مجوز ندادند، می دانست در پی چه به این میدان آمده، اصلا سریع دیده نشد ولی بالاخره صدای تازه او با پیانو و دف حریر شریعت زاده متحد شدند و کار خودشان را کردند؛خوشه چین را همگی مان به یاد داریم.

این خواننده ملی میهنی چند روز قبل باز هم برایمان اثری ملی میهنی خوانده هست؛ یازده ستاره! او در گفت و گوهایی که راجع به این اثر انجام شد، خوشحال بود و راضی از اینکه شاید توانسته در کنار مردم وطنش یار دوازدهم تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران شود در جام جهانی ولی گمان نمی کنم امروز چندان خوشحال باشد، آخر همین دو روز قبل برادرش را از دست داده هست. آنچه بار این غم را جهت عقیلی سنگین تر می کنداین است: بر خلاف آنچه هر لحظه از فرهنگ و ادب ایرانی گفته و ما اهالی رسانه نوشته ایم، عده ای در اینترنت آمده اند تا دلش را بشکنند. این به ناحق کوبیدن ها تازگی ندارد ولی این بار عجیب تر از عجایب گذشته هست؛ طرفداران یک نام آشنا شده است (گمان نمی کنم شهرتش برآمده از خصائل نیکش باشد)گوی سبقت را از دیگر بی مهران ربوده اند؛ طرفداران همو که روزگاری شد سمبل تبلیغاتی سید مشهدی در انتخابات ریاست جمهوری،مریدان همو که شاهنامه فردوسی بزرگ را برعکس گرفته بود و مسخره می کرد.

هرچند در مقام انسانی آن شخص هم محترم است ولی توهین و بی مهری به هنرمندی که با تمام جان و دلش برایمان خوانده از سوی جان برکفان آدمی که انگار بر واکنش‌ها و کردارش مسلط نیست، غم انگیز، تاسف بار و شرم آور است! به عنوان کسی که سالار عقیلی را مهربانانه دوست می دارم و هر لحظه تلاش کرده ام در عرصه روزنامه نگاری هنری و موسیقایی در کنارش باشم، به نمایندگی از کسانی که از این سخنان ناراحت و غمگین اند، از صدای وطنم «ایران زمین» عذرخواهم و به او تسلیت می گویم. سالار خان عقیلی خداوند روح برادر تازه در گذشته ات را رحمت کند. این را هم بدان اغلب مردم کشور عزیزمان ایران دوستت دارند منتها بی حاصل ترها عموما پرسروصداترند.

در همان دورانی که هنوز می شد بعد از نامش لقب جوان را آورد، شاید ورق زندگی هنری اش با تصنیف « نام جاوید وطن» برگشت. این تصنیف قشنگ بر اساس کاری از موسیولومر ساخ

روزنامه همدلی

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | موسیقی | خواننده | سالار عقیلی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz