catawbas کودکان تحقیقات رادیکال بلوغ زودرس

catawbas: کودکان تحقیقات رادیکال بلوغ زودرس تاثیر گذار خبر علم و تکنولوژی

گت بلاگز اخبار حوادث قبل از کشتن او حشیش کشیده بودیم ، اعتراف 3نوجوان افغانی به قتل مرد بسازوبفروش, از او کینه داشتیم

سه نوجوان افغان که در اقدامی کینه جویانه مردی میانسال را به قتل رسانده بودند پای میز محاکمه ایستادند. صبح دیروز این سه متهم از کانون اصلاح وتربیت به شعبه پنجم د

اعتراف 3نوجوان افغانی به قتل مرد بسازوبفروش/از او کینه داشتیم؛ قبل از کشتن او حشیش کشیده بودیم

عبارات مهم : اعتراف

سه نوجوان افغان که در اقدامی کینه جویانه مردی میانسال را به قتل رسانده بودند پای میز محاکمه ایستادند. صبح دیروز این سه متهم از کانون اصلاح وتربیت به شعبه پنجم دادگاه کیفری انتقال یافته و در دفاع از خود مدعی شدند روز اتفاق حشیش مصرف کرده و شرایط عادی نداشته اند.

روزنامه کشور عزیزمان ایران نوشت: پیگیری به این پرونده از اردیبهشت پارسال به دنبال شکایت خانواده یک مرد پنجاه ساله به نام ناصر که بساز و بفروش بود در دستور کار پلیس قرار گرفت.

کارآگاهان جنایی در تحقیقات گسترده دریافتند که مقتول درآخرین تماس تلفنی با یک پسر نوجوان افغانی قرار ملاقات داشته هست. در مرحله بعد با شناسایی متهم مشخص شد وی و دو تن از دوستانش که در اتاقک یک ساختمان نیمه کاره کارگری می کردند متواری شده است اند.

قبل از کشتن او حشیش کشیده بودیم ، اعتراف 3نوجوان افغانی به قتل مرد بسازوبفروش, از او کینه داشتیم

با شروع تحقیقات کارآگاهان هر سه پسر نوجوان را در حالی که قصد فرار به کشور ترکیه داشتند دستگیر کردند. بعد از بازجویی های فنی سه متهم به نام فرید، حمید وشاهین لب به اعتراف گشوده وپرده از راز جنایت خود برداشتند.

در جلسه دادگاه در حالی که خانواده مقتول از قضات جهت متهمان تقاضای قصاص کردند، متهم ردیف اول پای میز محاکمه ایستاد ودر دفاع از خودش گفت: من مقتول را ندیده بودم این شاهین بود که از ما خواست او را بکشیم وخودرویش را دزدی کنیم .برای همین با مقتول به باغی در دماوند رفتیم و او را کشتیم. هنگامی که راجع به انگیزه قتل از متهم سؤال شد او به قضات گفت من حشیش مصرف کرده بودم اصلاً اراده و اختیاری ازخودم نداشتم.بعد از اینکه ناصر را کشتیم جسدش را با فندک خود مقتول وبنزین به آتش کشیدیم و از آنجا گریختیم. سپس به اتاقک کارگری خودمان رفتیم وصبح روز بعد به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدیم وبعد به ورامین رفتیم. می خواستیم به کشور ترکیه فرار کنیم که دستگیر شدیم.

سه نوجوان افغان که در اقدامی کینه جویانه مردی میانسال را به قتل رسانده بودند پای میز محاکمه ایستادند. صبح دیروز این سه متهم از کانون اصلاح وتربیت به شعبه پنجم د

سپس دیگر متهم پرونده به نام شاهین در جایگاه قرار داده شد ودرباره این جنایت گفت: من مقتول را از قبل می شناختم. او بارها به اتاقک ما آمده بود. به خاطر کینه ای که از او داشتیم تصمیم گرفتیم او را بکشیم. جهت همین به او زنگ زدیم. حدود ساعت 11شب بود. بعد او را جهت شب نشینی به داخل باغی کشاندیم و به قتل رساندیم. بعد به طرف خودروی او رفتیم. فقط 60 هزارتومان پول داخل کیفش بود که دزدی کردیم ولی چون خودروی مقتول مدل اوج بود نتوانستیم آن را روشن کنیم. جهت همین پای پیاده به اتاقک برگشتیم. مقتول مارا اذیت می کرد. از این وضع خسته شده است بودیم. جهت همین نقشه قتلش را کشیدیم.

پس از آخر بیانات سه متهم، قضات جهت صدور رأی وارد شور شدند.

واژه های کلیدی: اعتراف | پرونده | نوجوان | پسر افغانی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz