catawbas کودکان تحقیقات رادیکال بلوغ زودرس

catawbas: کودکان تحقیقات رادیکال بلوغ زودرس تاثیر گذار خبر علم و تکنولوژی

گت بلاگز اخبار اجتماعی دختران اسلحه به دست نخواهند گرفت , طرح «خدمت سربازی دخترها» در مجلس/ سیاوشی

برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در کمیسیون حقوقی و قضایی با مطرح کردن طرحی می‌گویند می‌خواهند خدمت سربازی را جهت پسران و دختران اختیاری کنند و پسرانی که تما

دختران اسلحه به دست نخواهند گرفت , طرح «خدمت سربازی دخترها» در مجلس/ سیاوشی

طرح «خدمت سربازی دخترها» در مجلس؛ سیاوشی: دختران اسلحه به دست نخواهند گرفت

عبارات مهم : اسلحه

برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در کمیسیون حقوقی و قضایی با مطرح کردن طرحی می گویند می خواهند خدمت سربازی را جهت پسران و دختران اختیاری کنند و پسرانی که تمایلی جهت رفتن به سربازی نداشته باشد می توانند با پرداخت ۳ برابر مبلغی که دولت جهت یک سرباز هزینه می کند کارت معافیت خود را تحویل بگیرند، ولی این آخر ماجرا نیست. لیکن در این طرح پرحاشیه، بحث سربازی اختیاری دختران بار دیگر مطرح شده است است.

به گزارش انتخاب، هنوز مشخص نیست با تصویب احتمالی این طرح، دختران چگونه به خدمت سربازی اعزام خواهند شد. به نظر می رسد در این برهه تاریخی چنین طرحی می تواند مخالفان و موافقان بسیاری داشته باشد. مورد نیاز به ذکر است که بسیاری از مراجع تقلید هم با خدمت سربازی دختران مخالفت کرده اند و از همه مهمتر اینکه مطرح شدن این طرح در حالی صورت گرفته است که تصمیم در خصوص این امر باید حتما مورد تایید مقام معظم رهبری قرار گیرد.

دختران اسلحه به دست نخواهند گرفت , طرح «خدمت سربازی دخترها» در مجلس/ سیاوشی

طیبه سیاووشی، نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران و عضو فراکسیون زنان و از اعضای فراکسیون حقوقی، قضایی در گفت و گو با برنا، با تاکید بر اینکه هنوز ابعاد این طرح مشخص نشده، ولی می توان گفت که قرار نیست دختران در خدمت سربازی اسلحه به دست بگیرند گفت: این طرح هنوز در صحن مجلس شورای اسلامی مطرح نشده و مشخص است که اطلاع دقیقی از آن نداشته باشیم. باتوجه به اینکه در کمیسیون حقوقی قضایی عضویت دارم به صورت کلی با این طرح آشنایی دارم. مورد نیاز به ذکر است که این طرح هنوز جهت تصویب و تبدیل شدن به قانون به مجلس نیامده است.

وی در مورد اینکه نحوه خدمت سربازی دختران چگونه خواهد بود، ادامه داد: آنچه مشخص است قرار نیست دختران در بخش نظامی حضور داشته باشند و جهت عملیات نظامی آماده شوند. به نظر باید از دختران در پرسشها آموزشی و بهداشتی و همچنین رویکرد نرم افزاری استفاده شود. نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در آخر گفت: شرح این طرح به صورت کامل مطرح نشده، ولی آنچه مشخص است دختران در طول خدمت سربازی اسلحه به دست نخواهند گرفت.

برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در کمیسیون حقوقی و قضایی با مطرح کردن طرحی می‌گویند می‌خواهند خدمت سربازی را جهت پسران و دختران اختیاری کنند و پسرانی که تما

واژه های کلیدی: اسلحه | چگونه | دختران | سربازی | حقوقی و قضایی | کمیسیون حقوقی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz